Проекты

Діючи проекти

«Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в установах ДКВС Миколаївської області»
Фінансова та консультаційна підтримка: Глобальний фонд для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією, за підтримки Благодійної організації «100% ЖИТТЯ» («Мережа осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД») та Центру громадського здоров’я
Період реалізації: 2021
Географія проекту: Снігурівська спеціалізована туберкульозна лікарня №5 ФДУ «ЦОЗ ДКВС України» в Миколаївській області.
Мета проекту: Формування прихильності до протитуберкульозного лікування та психосоціальна підтримка ув‘язнених, хворих на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ), формування прихильності до лікування та психосоціальна підтримка ув‘язнених хворих на чутливий туберкульоз, забезпечення продовження протитуберкульозного лікування особами, які звільняються з місць позбавлення волі, формування прихильності до хіміопрофілактики туберкульозу у ВІЛ-позитивних осіб, які перебувають в установах ДКВС України забезпечення діагностики та соціальний супровід лікування вірусного гепатиту С в установах ДКВС України.

«Комплексний пакет послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС у пенітенціарних закладах» в рамках проекту «Заради життя»/«ServingLife».
Фінансова та консультаційна підтримка: РАТН в партнерстві з ВБО «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері», в закладах ДКВС.
Період реалізації: 2021
Географія проекту: ДУ «Ольшанська ВК№53», ДУ «Вознесенська ВК№72», ДУ «Казанківська ВК№93», ДУ «Снігурівська ВК№5», ДУ «Арбузинська ВК№83», ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор», ДУ «Новобузький ВЦ№103», Центр пробації.
Мета проекту: Зниження рівня передачі ВІЛ-інфекції, туберкульозу (ТБ) та гепатиту С (ВГС) в Миколаївській області шляхом виявлення, догляду та лікування людей, які живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним туберкульозом (ХР-ТБ) та ВГС, у слідчих ізоляторах та виправних колоніях Державної кримінально-виконавчої служби та органах пробації Миколаївської області.

«Забезпечення розумного балансу між наркополітикою та громадським здоров’я в Україні».
Фінансова та консультативна підтримка: Міжнародний фонд «Відродження»
Термін реалізації: 08.12.2020-08.11.2021
Географія: Україна
Мета проекту: покращення розуміння суті та завдань підходу сенситизації по відношенню до споживачів наркотиків та сприйняття її як невід’ємної складової демократичної та правової держави, шляхом підготовки персоналу підрозділів, що зв’язані з реалізацією програм з боротьби з незаконним обігом наркотиків

«Соціальна-психологічна підтримка осіб з інвалідністю, які знаходяться у конфлікті з законом та перебувають на обліку в органах пробації Миколаївської області».
Фінансова та консультативна підтримка: Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації у рамках комплексної програми «Турбота».
Термін реалізації: 2021
Географія: м. Миколаїв, Миколаївська обл.
Мета проекту: Надання соціально-психологічної підтримки осіб з інвалідністю, які знаходяться у конфлікті з законом та перебувають на обліку в органах пробації Миколаївської області.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email