Команда

 

Ми – команда «Пенітенціарна ініціатива».

Наш згуртований колектив працює в сферіза безпечення доступу до лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу осіб, що знаходяться в конфлікті з законом у Миколаївській області.

Кожен з нас усвідомлює, наскільки соціально відповідальною є ця діяльність, оскільки вагома частина нашої роботи проходить в виправних установах Миколаївської області. Для засуджених здійснюється сприяння в отриманні повного каскаду послуг – починаючи з моменту першого позитивного тесту до призначення лікування і супутнього моніторингу. Для тих, хто, маючи ВІЛ-інфекцію або туберкульоз, звільняється з установи, передбачено надання послуг з соціального супроводу, щоб уникнути відриву від лікування. Вагомим компонентом нашої діяльності є також надання послугособам, що знаходяться на обліку в службі Пробації регіону. Крім медичних аспектів своєї діяльності, організація приділяє увагу розвитку творчого потенціалу засуджених та збереженню психо-емоційного здоров’я – проводить масові та театральні заходи, творчі конкурси, спортивні змагання, групи психологічної підтримки та багато іншого.

У своїй роботі, організація досягла не аби-якихуспіхів та неодноразово приймала на стажування представників неурядових організацій з інших регіонів України, які реалізують проекти у пенітенціарних закладах. У 2010 році «Пенітенціарна ініціатива» була визнана лауреатом міжнародної премії «Червона стрічка», заснованої ПРООН та ЮНЕЙДС, а також була відзначена спеціальним призом «За організацію доступу до лікування». У 2011 році виступила засновником Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя», як об`єднання організацій, що працюють у соціальній сфері. Фахівцями організації розроблені і видані посібники по роботі в місцях позбавлення волі, інформаційно-освітні матеріали для засуджених та співробітників з профілактики інфекційних захворювань і питань здоров’я, національні стандарти з надання психосоціальної допомоги різним групам засуджених. Силами організації постійно залучаються кошти для проведення ремонтних робіт та оснащення,для покращення умов утримання засуджених в установах виконання покарань регіону.

За час існування «Пенітенціарної ініціативи», з 2006 року, неодноразово змінювалися методи роботи з клієнтами залежно від ситуації та пріоритетів роботи. Численні реформи, які відбуваються в Україні серед державних установ (розформування пенітенціарної служби, реформування медичної сфери),постійно штовхають нас на пошук нових підходів і впровадження інновацій, які можуть позитивно вплинути на процес подолання інфекційних захворювань в області.

Підводячи підсумок, хотілося сказати, що наша робота приносить нам радість, адже приносячи користь суспільству, привносячи в цей процес творчість та самовідданість, ми відчуваємо підтримку колективу. Як говорили в одному грузинському мультфільмі: «Роби добро і кидай його в воду».

Наше керівництво:
Глава правління – Герман Олена Валеріївна
Виконавчий директор – Чуприна Олена В’ячеславівна
Член правління – Моспан Ірина Ярославівна

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email