Тренінг «Зменшення стигми і дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі» у ВВК№72

7 липня 2017 у тренінгу «Зменшення стигми і дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі», в рамках проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», який провели фахівці Громадської організації «Молодіжний рух «Пенітенціарна ініціатива» взяли участь 25 співробітників Вознесенської виправної колонії №72.
Мета тренінгу – формування культури поваги до засуджених та дотримання принципу недискримінації у щоденній роботі працівників виправної колонії, підвищення компетентності. Учасникам були надані поняття про дискримінацію, стереотипи, толерантність, а також інформація щодо шляхів інфікування ВІЛ та постконтактну профілактику.
Тема профілактики ВІЛ на робочому місці викликала жвавий інтерес серед учасників, адже саме поінформованість з таких питань дозволяє значно знизити ризик зараження такими інфекційними захворюваннями, які передаються тільки внаслідок контакту з кров’ю або іншими рідинами організму, серед персоналу пенітенціарних закладів. Поняття стигми та дискримінації взагалі виявилися новими для учасників, вони уважно слухали теоретичну частину, активно брали участь у дискусіях та практичних вправах.
Наприкінці заняття співробітники закладу висловили щиру подяку за отриману інформацію та побажання відвідувати такі заходи частіше.