Зменшення стигми і дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі

Тренінг «Зменшення стигми і дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі» у ВВК№72

7 липня 2017 у тренінгу «Зменшення стигми і дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі», в рамках проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», який провели фахівці Громадської організації «Молодіжний рух «Пенітенціарна ініціатива» взяли участь 25 співробітників Вознесенської виправної колонії №72.
Мета тренінгу – формування культури поваги до засуджених та дотримання принципу недискримінації у щоденній роботі працівників виправної колонії, підвищення компетентності. Учасникам були надані поняття про дискримінацію, стереотипи, толерантність, а також інформація щодо шляхів інфікування ВІЛ та постконтактну профілактику.
Тема профілактики ВІЛ на робочому місці викликала жвавий інтерес серед учасників, адже саме поінформованість з таких питань дозволяє значно знизити ризик зараження такими інфекційними захворюваннями, які передаються тільки внаслідок контакту з кров’ю або іншими рідинами організму, серед персоналу пенітенціарних закладів. Поняття стигми та дискримінації взагалі виявилися новими для учасників, вони уважно слухали теоретичну частину, активно брали участь у дискусіях та практичних вправах.
Наприкінці заняття співробітники закладу висловили щиру подяку за отриману інформацію та побажання відвідувати такі заходи частіше.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email