23 травня 2019р. було проведено інформаційне заняття з питань забезпечення прав засуджених – суб’єктів пробації в рамках проекту «Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні для засуджених, які відбувають покарання у Казанківській виправній колонії №93.

Мета заходу: покращити рівень знань засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі щодо основних прав і обов’язків при підготовці до звільнення.

В заході прийняли участь 18 засуджених, які готуються до звільнення.

На занятті розглянуті питання порядку звільнення, відновлення документів, що посвідчують особу, змісту трудового договору для осіб, які працюють, можливості отримати певні соціальні гарантії після звільнення: тимчасове житло, допомогу при працевлаштуванні, соціальну допомогу, медичне обстеження та встановлення ступеня непрацездатності. Учасникам заняття повідомлено про органи і організації, які забезпечують права звільнених та надають їм допомогу у соціальній реабілітації в суспільстві.

У заході приймав участь заступник голови спостережної комісії при Миколаївській облдержадміністрації Красіліч В.І., який після інформаційної частини заняття провів особистий прийом засуджених з питань відновлення порушеного права.