МОГМР «Пенітенціарна ініціатива» традиційно взяла участь у Культурному ЛГБТ прайд-майдані, який організує Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛіГА». У цьому році захід проходить з 6 по 11 вересня у Миколаєві, Одесі, Херсоні та Києві під гаслом «ВІЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО — ВІЛЬНІ ВІД СТРАХУ, НЕНАВИСТІ, ЗАБОБОНІВ».

8 вересня працівники організації відвідали культурно-мистецький майдан ЛГБТ, у якому взяли безпосередню участь із виробами ручної роботи засуджених Миколаївської області у ярмарку-розпродажу «Райдужний ярмарок». Крім робіт засуджених, на Ярмарку також були представлена сувенірна продукція, обкладинки для документів, мило ручної роботи, створені руками активістів ЛГБТ-спільноти та представників партнерських організацій. Кошти, отримані від продажу робіт засуджених, будуть витрачені на закупівлю спортивного інвентарю для проведення турнірів по футболу та волейболу, для МСМ у виправних закладах Миколаївської області.
Також співробітники МОГМР «Пенітенціарна ініціатива» вже п’ятий рік поспіль взяли участь у спортивних змаганнях з волейболу між командами ЛГБТ-організацій та їх партнерів, на якому в цьому році зайняла почесне друге місце.

1 105853