03 лютого 2015 року в залі засідань управління ДПтС України в Миколаївській області відбулося засідання громадської ради.

 

Голова громадської ради Валентин Красіліч розповів про результати роботи за два роки, проінформував про закінчення строку повноважень громадської ради та оголосив про створення ініціативної групи для підготовки і проведення установчих зборів з метою формування нового складу громадської ради.

До ініціативної групи увійшли Спінул І.Д., Лапшина В.О. та Панасюк А.С. (секретар). Відповідальним за прийом заяв від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах визначено Панасюка А.С.

Кандидати для участі в установчих зборах подають секретарю ініціативної групи – 1) заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, 2) рішення керівника інституту громадчнського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, 3) біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства, 4) інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

kvs.gov.ua