Представники Ленінського РП м. Миколаєва Центрального МВ КВІ УДПтС України в Миколаївській області – керівник підрозділу майор внутрішньої служби Іванко В.Г. та старший інспектор капітан внутрішньої служби Редченко Н.О. взяли участь в черговому засіданні спостережної комісії при адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради, яке відбулось 4 вересня 2013 року у приміщенні адміністрації Ленінського району м. Миколаєва, на якому також були присутні представники Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, Центру реінтеграції бездомних громадян, громадської організації «Пенітенціарна ініціатива», члени громадського формування «Захист».

За ініціативою кримінально-виконавчої інспекції Ленінського району на засіданні комісії було розглянуто звернення гр. «П.», який перебуває на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Ленінського району, щодо надання допомоги у працевлаштуванні. Було прийнято рішення про направлення спостережною комісією при адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради листа до центру зайнятості про взяття на контроль вказаного громадянина та до громадської організації «Товариство Червоного Хреста» для надання допомоги родині гр.«П.».
Також на засіданні було розглянуто питання реалізації проекту «Новий старт – нове життя! », впроваджений громадською організацією «Пенітенціарна ініціатива», який представила менеджер проекту Лапшина В.О., щодо формування безпечної поведінки у осіб, які звільняються з місць позбавлення волі та здійснення соціального супроводу таких осіб.
За підсумками засідання, спостережною комісією та кримінально-виконавчою інспекцією визначено шляхи подальшої взаємодії. Зокрема, учасники обговорення розглянули перспективу більш широкого залучення громадських організацій до роботи з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Старший інспектор Ленінського РП м. Миколаєва Центрального МВ КВІ
управління ДПтС України в Миколаївській області капітан внутрішньої служби Н.О. Редченко

www.kvs.gov.ua