11 лютого 2014 року у Вознесенській виправній колонії (№ 72) управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області психологами установи було проведено тренінгове заняття за темою: «Профілактика стресу та депресій».

 

Заняття проводились психологами установи лейтенантом вн.сл. Жабчик Р.Л. та Сухановим А.В. за підтримки психолога Миколаївського обласного громадського руху «Пенітенціарна ініциатіва» Гряник Я.О.

До участі в тренінгу залучалися засуджені, що на даний час мали найбільші потреби у розв’язанні особистісних проблем, пов’язаних з адаптацією до умов утримання, наявності конфліктів, проблем спілкування.

В програмі тренінгу були використані наступні сесії: вправи «Привітання на сьогоднішній день», «Смак життя», «Гра з тривогою», «Крила», інформаційні блоки «Петля стресу», «Депресія. Депресивні стани».

IMG 0540

Засуджені активно обговорювали питання тренінгу. Підсумовуючи результати тренінгу слід зазначити, що їх проведення сприяло покращенню емоційного стану засуджених та допомагають вирішувати їх особистісні проблеми.

Заступник начальника Вознесенської виправної колонії (№ 72)
підполковник внутрішньої служби Кожухар С.П. www.kvs.gov.ua