3 серпня співробітники організації провели інформаційну акцію на тему профілактики вірусних гепатитів в Ольшанській виправній колонії №53, акція приурочена до Міжнародного дня боротьби з вірусними гепатитами.
Засудженим були роздані інформаційні матеріали щодо профілактики вірусних гепатитів, шляхів передачі, симптомів та діагностики. Тема викликала жвавий інтерес серед присутніх на занятті, оскільки у кожнього були в житті ситуації, коли він мав ризик інфікуватися.

У світі понад 150 млн. людей інфіковані гепатитом С, з них більше 2 млн. хворих проживають в Україні. За даними ВООЗ у 2015 році від вірусних гепатитів у світі померло понад 1,3 мільйона людей, з них понад 400 000 – від хвороб печінки, викликаних гепатитом С. Більшість з них не знає про своє захворювання, оскільки у 80% випадків гострий період проходить без симптомів.
Гепатит вже давно перестав бути невиліковною хворобою. В Україні з 2015 року зареєстровані препарати прямої противірусної дії, які дають 90-95% ефективності лікування, але за офіційною статистикою МОЗ, ефективність лікування гепатиту С, наданого 6435 особам протягом 2013-2016 рр. в рамках відповідної державної програми становить всього 38%.