Зважаючи на відсутність доступу соціальних працівників НУО до виправних установ, у зв’язку з загальнонаціональним карантином, пов’язаного з пандемією COVID-19 в рамках проекту «Заради життя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН, продовжуються навчальні онлайн – наради за участю засуджених, які були відібрані на посаду соціальних працівників в установах виконання покарань у кожній з трьох виправних колоній (ДУ «Казанківська виправна колонія №93», ДУ «Арбузинська виправна колонія №83» та ДУ «Вознесенська виправна колонія №72).
28.05.2021 року, проведено групову супервізію серед соціальних робітників з числа засуджених – мета якої оцінити якість надання послуг з індексного тестування на ВІЛ для подальшого удосконалення навичок мотиваційного інтерв’ю.
В ході супервізії разом с учасниками були обговорені методи та основні прийоми мотиваційного інтерв’ювання, щодо надання якісних послуг з індексного тестування на ВІЛ в рамках проекту «Заради життя».
У ході зустрічі с учасниками були обговорені труднощі, які виникають при пропонуванні послуги з індексного тестування та надані рекомендації. Також кожен з учасників мав можливість продемонструвати, як вони пропонують послугу з індексного тестування клієнту. Потім шляхом групового обговорення оцінити сильні сторони учасників та попрацювати над помилками.
Проведення супервізії допомагають кращі зрозуміти клієнта, допомогти у реалізації проекту також сприяє особистому росту, соціально адаптує, дисциплінує, вчить відповідальності.