Представляємо вам повну версію експертного інтерв’ю керівниці ГО «Пенітенціарна ініціатива» Elena German стосовно необхідності формування принципово нового підходу до споживачів наркотиків.
Для нас важливо, щоб громадськість змінила своє стереотипне ставлення до наркозалежних людей. Адже, реалізуючи сенситивний підхід по відношенню до наркоспоживачів, ми робимо суспільство безпечнішим!
Проект «Забезпечення розумного балансу між наркополітикою та громадським здоров’ям в Україні» реалізовується ГО «Пенітенціарна ініціатива» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.
Висловлюємо вдячність за медіа підтримку нашим партнерам: Право-ТВ, Судебно-юридическая газета
“Право ТБ” – перший та єдиний в Україні спеціалізований юридичний телеканал. Завдання телеканалу стати навігатором в системі законодавства, провідником між владою права і звичайними громадянами.
«Судово-юридична газета» – це Всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання. Правові огляди фахівців з питань державотворення, судової реформи та практики.
Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями на платформах наших медіа партнерів, аби дізнатися більше про реалізацію сенситивного підходу до наркоспоживачів в Україні.