Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області

14 Июнь 2019

13-14 червня 2019 в рамках проекту ««Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні було проведено тренінг з особливостей роботи із засудженими та зниження конфліктогенів при наданні правових і соціальних послуг.

Основна мета заходу: підвищення рівня ефективності учасників в профілактиці та подоланні конфліктів за рахунок впровадження в свою діяльність результативних методів.

Програма заходу була побудована таким чином, щоб надати учасникам можливість розібрати існуючи робочі конфлікти та провести діагностику особистих стилів поведінки в конфліктних ситуаціях; а також відпрацювати інструменти індивідуальної роботи із клієнтами пробації, вміння мотивувати їх на зміну ризикованої поведінки у суспільстві.

IMG 20190613 110446

На заході були присутні Васюк Віктор Анатолійович – заступник директора ДУ «Центр пробації» (м. Київ) та Вдовіченко Олег Володимирович – начальник філії ДУ «Центр пробації» Миколаївської області, які високо оцінили необхідність проведення такого навчання для фахівців філії, особливо для керівників відділів тому, що на роботі їм приходиться вирішувати конфлікт серед співробітників різного рівня.

Учасники семінару відмічали, що при спогадах про конфлікти, як правило, викликають неприємні асоціації: загрози, ворожість, нерозуміння, спроби, деколи безнадійні, довести свою правоту, образи. Вважається, що конфлікт – завжди явище негативне, небажане для кожного, а особливо для керівників, оскільки їм доводиться стикатися з конфліктами частіше за інших. Але після навчання стало зрозумілим, що конфлікт – це ще й можливість щось змінити, а при вірному керуванні, значно покращити відносини між співробітниками, клієнтами та вплинути позитивно на ситуацію.

IMG 20190613 123825