Super User

Super User

Суббота, 15 Июнь 2019

04 червня 2019р. було проведено інформаційне заняття з питань забезпечення прав засуджених - клієнтів пробації, які відбувають покарання без позбавлення волі з питань забезпечення їх прав. Захід відбувся в рамках проекту «Забезпечення прав засуджених шляхом покращення послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Суббота, 15 Июнь 2019

23 травня 2019р. було проведено інформаційне заняття з питань забезпечення прав засуджених – суб'єктів пробації в рамках проекту «Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні для засуджених, які відбувають покарання у Казанківській виправній колонії №93.

Суббота, 15 Июнь 2019

В рамках реалізації проекту від Фонду сприяння демократії Посольства США «Забезпечення прав засуджених шляхом покращення послуг служби пробації в Миколаївській області», -

Суббота, 15 Июнь 2019

12-14 лютого 2019 в рамках проекту ««Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні було проведено навчально-методичний семінар «Особливості впровадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією». Основною метою проекту є розширення мережі волонтерів, які, маючи необхідний рівень знань і навичок, надаватимуть допомогу особам, що знаходяться на обліку у Службі пробації.

Суббота, 15 Июнь 2019

Проект ««Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні запрошує активних та небайдужих жителів Миколаївської області до участі в навчально-методичному семінарі з підготовки волонтерів Центру пробації.