Super User

Super User

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

"Как вести себя в тюрьме, чтобы не было проблем?" и "Тюрьма - клеймо на всю жизнь?" - восемь бывших арестантов отвечают на эти и другие вопросы и рассказывают о своей жизни в тюрьме и на свободе. "Неловкие вопросы" - постоянная рубрика на сайте Русской службы Би-би-си. Мы выбираем забавные и нелепые реплики, которые часто слышат люди, в чем-то не похожие на других, и просим гостей честно на них ответить.

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

15 серпня 2019р. за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, в межах проекту «Забезпечення права засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» у Вознесенській виправній колонії № 72 було проведено інформаційне заняття для засуджених, що готуються до звільнення.

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

09 серпня 2019 р в рамках проекту «Забезпечення права засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області», який підтримується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні, було проведено семінар-тренінг за темою «Особливості роботи з правопорушниками – учасниками АТО».

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

6 липня 2019р. в рамках проекту «Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні було проведено інформаційне заняття для засуджених ВК№83, що готуються до звільнення. Мета заходу: покращити рівень знань засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі щодо основних прав і обов’язків при підготовці до звільнення.

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

13-14 червня 2019 в рамках проекту ««Забезпечення прав засуджених шляхом покращання послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні було проведено тренінг з особливостей роботи із засудженими та зниження конфліктогенів при наданні правових і соціальних послуг.

Понедельник, 16 Сентябрь 2019

04 червня 2019р. було проведено інформаційне заняття з питань забезпечення прав засуджених - клієнтів пробації, які відбувають покарання без позбавлення волі з питань забезпечення їх прав. Захід відбувся в рамках проекту «Забезпечення прав засуджених шляхом покращення послуг служби пробації в Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.